
Браслет з каменю чорний агат
947 ₴
- Готово до відправки
- Код: 851
- +380 (50) 145-28-89
Браслет з натуральних каменів
Опис:
Натуральний камінь - матовий, чорний агат.
Діаметр каменю - 3*6мм
Розмір браслета підбирається індивідуально.
Стать Унісекс.
Чорний агат - це камінь, що має магічні властивості. Він допомагає домогтися уваги слухачів і надає впевненості оратору. Магічні властивості каменю посилюють бажання набути терпіння та вміння зосередитися на поставленій меті. Його особливо корисно носити тим людям, праця яких потребує терпіння та витримки. Це камінь виявляє свої властивості не відразу, а через деякий час, коли людина особливо багато зробить задля досягнення поставленої мети. Також агат вважається камінь - оберіг. Він захищає свого власника від злих сил, тому всі маги обов'язково носять вироби з цього каменю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Камені вставки | Агат |
| Розмір max | 220 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Вага | 10 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Браслет |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма каменю | кругла |
| Колір і відтінок | Чорний |
- Ціна: 947 ₴



