
Браслет з каменю аквамарін
1 567 ₴
- Готово до відправки
- Код: 861
+380 (67) 462-98-84
- +380 (50) 145-28-89
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Браслет
опис виробу:
Натуральний камінь аквамарин, клас А.
Видобуток Бразилія.
Діаметр намистин 11мм*7мм
Розмір підбирається індивідуально
Ім'я, яке дали цього каменю багато століть тому перекладається як "морська вода", що дійсно відображає саму суть каменю.Він уособлює собою щиру любов і відданість, тому його часто дарують коханій людині. І в Середньовіччі його продовжували використовувати, щоб відродити охладевшие почуття подружжя.
Аквамарин вважається показником здоров'я господаря. Якщо камінь стає каламутним і темним, то це говорить про фізичну недугу власника.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Камені вставки | Аквамарин |
| Розмір max | 190 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Браслет |
| Форма каменю | Восьмикутник |
| Колір | Блакитний |
| Колір і відтінок | Блакитний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 567 ₴





