
Браслет з каменю кіаніт
4 732 ₴
- Готово до відправки
- Код: 862
+380 (67) 462-98-84
- +380 (50) 145-28-89
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Браслет з натуральних каменів
Опис:
Натуральний, необроблений камінь: кіаніт
( серія рідкісні камені )
Діаметр намистин 14мм*14мм
Розмір підбирається індивідуально.
( ціна може збільшуватися залежно від розміру )
Вважається, що кіаніт здатний дарувати власниці цнотливість і скромність. Прикраса з кианитом вбереже від чоловічого підступності і допоможе у виборі партнера. До того же корисний мінерал надмірно емоційним людям. Він наповнює спокоєм і гармонією, відводить авантюрні ситуації і сприяє прийняттю правильних рішень.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Камені вставки | Кіаніт |
| Розмір max | 220 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Браслет |
| Форма каменю | Квадрат |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 732 ₴




