
Браслет з каміння нефрит
1 057 ₴
- Готово до відправки
- Код: 866
+380 (67) 462-98-84
- +380 (50) 145-28-89
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Браслет жіночий з натурального каміння
Опис виробу:
Камінь: нефрит
Видобуток каменю: Китай
Діаметр намистин: 10мм
Фурнітура преміум класу
Розмір виробу підбирається індивідуально.
Цей мінерал включають в лікувальний комплекс при проблемах із диханням. Цілителі рекомендують застосовувати нефрит, як фільтр для води. На камені добре настоювати воду, яку потім використовують для вмивання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Нефрит |
| Розмір max | 200 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Браслет |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 057 ₴




