
Набір з двох японских, керамічних соусників
1 018 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1956
+380 (67) 462-98-84
- +380 (50) 145-28-89
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір з 2 японських керамічних соусників
Опис виробу:
Розмір соусника: 10,6см х 7см х 2,5см
Об'єм виробу:40мл
Форма виробу: лист
Малюнок виробу: тріщини
Японська кераміка
Кераміка виготовляється з глини та інших компонентів, що за властивостями нагадують скло. Глині надають певної форми, після чого обпалюють. Після випалення стінки виробів можна зробити набагато тонше, ніж у звичайної кераміки. Ця категорія кераміки має свої унікальні стилі з характерним для них дизайном, що включає розпис та глазурування, надрізи та рельєфні візерунки, створені з використанням різних інструментів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Соусник |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Кераміка |
| Об`єм | 40 мл |
| Довжина | 106 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 25 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Країна виробник | Японія |
| Мірна шкала | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 018 ₴



