
Подарункова коробка для браслетів
173 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2030
+380 (67) 462-98-84
- +380 (50) 145-28-89
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подарункова коробка для браслетів
Опис виробу:
Призначення: для браслетів, кулонів, підвісок.
Колір: сріблястий
Розмір (зовнішній) 8,8 см*6,6см*2,6см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Футляри |
| Матеріал | Картон |
| Призначення | Браслети |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 66 мм |
| Висота | 26 мм |
| Довжина | 88 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 173 ₴

